Rajd 18 +9

W sobotę dnia 5 kwietnia, kiedy inni ludzie spokojnie śpią (jak to w weekend bywa) 18PDHż i 9PDH wybrały sie razem na rajd. Trasa biegła z Tulec nad Jezioro Maltańskie (w teorii) niebieskim pózniej zielonym szlakiem, w praktyce doszłyśmy na os. Czecha.

Rajd zaczęłyśmy na Rondzie Rataje i tam wsiadłyśmy w autobus, który zawiózł nas pod stary kościół w Tulcach. Tam tylko ostatni shopping w najbliższym sklepie spożywczym i można było wyruszyć na trasę.

Podczas drogi nie zabrakło oczywiście żartów, wygłupów, zabaw np. wchodzenia na usypaną górę piasku i spychania się z niego, słit foci, selfie, uśmiechu i wielu, wielu przedziwnych rzeczy ;) :P

Wracając, usiadłyśmy sobie nad Stawem Mlysnkim. Po chwili przejeżdżała dość duża ilość rowerzystów. Panowie byli tak mili, ze przybijali mi piąteczki :P

W dobrym humorze ostatecznie pożegnałyśmy się na przystanku tramwajowym. My wróciłyśmy na osiedle, a 9 PDH wraz z Frycią wyruszyły w drogę powrotną na Wildę.
Świetnie się bawiłyśmy! Przeszłyśmy około 12 km co oznacza, że zażyłyśmy mnóstwo świeżego powietrza, spaliłyśmy wszystkie słodycze i wyrobiłyśmy sobie łydeczki! :D Nasze rajdy nie mają żadnych minusów, no może poza jednym… zbyt szybko się kończą. J Dziękujemy serdecznie 9 PDH za udział i zachęcamy do takich dłuższych, pozytywnych spacerków.

 

                                                       Pion. Ania Kozera 18 PDHż

Komentowanie wyłączone.