18 + 8, czyli nowy sposób spędzania Dnia Kobiet.

08 marca spotkałyśmy się wraz z 8 PDH na pętli Ogrody, aby wyruszyć wspólnie na rajd. Było to pierwsze wyjście, z cyklu „18 + …” wymyślonego przez Asię Michałowską. Zamierzamy wybrać się na wspólny spacerek z drużynami naszego hufca, a pierwszą z nich była właśnie 8 PDH.

Na sam początek uciekł nam autobus. Na całe szczęście kolejny był za 15 minut. Dojechałyśmy na pętlę w Krzyżownicach i ruszyłyśmy zielonym szlakiem. Spacerowałyśmy miłym laskiem, przy brzegach jeziora Kierskiego i Strzeszyńskiego. Było naprawdę cudnie! Niebo było błękitne, pokryte mały obłoczkami, słonko miło przygrzewało, wiał lekki, przyjemny wiaterek. Jednym słowem – wiosna! Przez całą drogę rozmawiałyśmy i śmiałyśmy się, a raz udało nam się też porozmawiać z kaczkami i łabędziami.  W Strzeszynku zatrzymałyśmy się na mały odpoczynek, gdzie urządziłyśmy sobie sesję na moście.

Niestety, nadszedł czas, aby wracać. Wróciłyśmy jednak bardzo zadowolone. W taki oto sposób, dwie żeńskie drużyny spędziły razem Dzień Kobiet. Kto wie, może stanie się to naszą tradycją?

Komentowanie wyłączone.